MasterLiquid ML360R RGB

Cooler Master, MasterLiquid serisinin yeni modeli MasterLiquid ML360R RGB modelini duyurdu !

Bilgisayar parçaları bünyesinde adını pek sık duyuran Cooler Master, kendi çıkardığı sıvı soğutma serisinin ilk 360mm’lik soğutucusunu tanıttı. MasterLiquid serisinin ilk 360mm soğutucusu olan MasterLiquid ML360R RGB olarak piyasaya çıktı.

MasterLiquid ML360R RGB

RGB LED aydınlatması ile donatılan MasterLiquid ML360R RGB,Mystic Light Sync, Asus Aura Sync ve ASRock RGB LED ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.

Farklı farklı renk modları ile kendi fan kontrolcüsü nü içinde barındıran ML360R, Cooler Master’in bu segmentte seviye atladığını ifade ediyor.

MasterLiquid ML360R RGB

Bu sıvı soğutucu Intel ve AMD’nin tüm soketlerini destekliyor. Şu anda yurtdışında satışa sunulan bu soğutucu raflarda yerini 159 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Sıvı soğutucunun şu anda Türkiye stoklarına katılıp katılmayacağı hakkında hiç bir bilgi yok.

Cooler Master, bu yeni ürettiği sıvı soğutucu ile yenilik düşüncesinde olabilir.

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikGeForce RTX 2080 Ti Sızdırıldı !
Sonraki İçerikAndroid Lockdown Özelliğini Duyurdu !
Merhaba ben Süleyman.15 Yaşındayım. Ben 5-6 yaşlarımda bilgisayar ile tanıştım. Bu tanışma, beni teknoloji ile birleşmemi sağladı. Olaylar ilerlerken bir çok konuda uzmanlaştım. Eğer sorularınız olursa her türlü soru için Forum'dan konu açarak bana sorabilirsiniz.