cooler master

TAIPEI, TAIWAN, MAY 27, 2019 – Yenilikçi oyun çevre birimleri ve bilgisayar bileşenleri tasarlama ve üretme konusunda dünya lideri olan Cooler Master, Computex 2019’da yeni kablosuz çevre birimleri ve ultra hafif fare serisini duyurdu.

“Computex’teki bu yeni kablosuz ürünlerin sergilenmesi, Cooler Master'ın oyunculara ve her seviyedeki yaratıcı profesyonellere yüksek performanslı ve yenilikçi ürünler getirme konusundaki taahhüdünü yansıtıyor” Bryant Nguyen, Peripheral General Manager.

Şık. Alımlı. İnce

SK851, profesyoneller tarafından özel olarak değiştirilmiş yeni düşük profilli mekanik klavyedir.

Omrom düşük profilli mekanik anahtarlar, Bluetooh 4.0 kablosuz bağlantı, aydınlatma açıkken 15 saate kadar, aydınlatma kapalı iken beş aya kadar süren yüksek kapasiteli pil ömrü ve fırçalanmış alüminyum tasarım ile isteklerinize yanıt verir. Cooler Master yazılımı sayesinde daha fazla kişiselleştirme yapılabilir.cooler master

 

Qi Ayrıcalığına Kavuşun

MM831, Cooler Master’ın gerçek gecikmesiz bağlantı sağlayan ilk kablosuz faresidir.

Dinamik 4 bölgeli aydınlatma efektlerine sahip, 32.000 DPI’a kadar doğruluk ve hız için PixArt 3360 optik sensöre sahiptir. Dayanıklı PBT şasi aşınma ve yıpranmayı azaltırken, Omron anahtarlar 20 milyon tıklama ömrüne sahiptir. 2.4Ghz veya Bluetooth bağlantı imkanı ve Qi kablosuz şarj desteği kablosuz kullanım için en iyi özelliklerdir.

cooler master

 

Farkı Duy

MH670 Cooler Master’ın ilk kablosuz oyun kulaklığıdır. Sanal 7.1 surround ses ve tek yönlü boom mikrofonla birleştirilmiş 2.4 Ghz yüksek kaliteli bağlantı hızı ile gecikmesiz kablosuz çözüm sunar. Çoklu platform uyumluluğu için 3.5mm bağlantı mevcuttur. Taşınabilirlik için katlanabilir ve çıkarılabilir yapıdadır.

 

Cooler Master ayrıca iki yeni kablolu modeli olan MH650 ve MH630 ürünlerini de duyurdu. MH650, konsol ve PC kullanıcıları için idealdir ve sanal 7.1 surround ses, tek yönlü boom mikrofon, RGB aydınlatma, konsollar ve PC için tek USB bağlantısı, çıkarılabilir kablo mikrofon ve kolay taşınabilirlik için katlanma özelliklerini sunar.

MH630 basit ama güçlü bir modeldir. PC’ler ve mobil cihazlar için zengin bir ses kalitesi sunar. 3.5mm jacklı bağlantı ve 50mm Neodim sürücüleri ile donatılmıştır. Çıkarılabilir kablosu ve mikrofonu, MH630’u hareket halindeyken kolay bir seçenek haline getirir.

Minimum Ağırlık, Maksimum Performans

MM710 ultra hafif bir faredir. Özel petek kompozit gövdesi ve hafif örgülü yumuşak dayanıklı kablosu ağırlığı 52grama düşürmüştür. MM710 32.000 DPI’a kadar ayarlanabilen Pixart 3389 optik sensör ile sağ el kullanıcıları için optimize edilmiştir. Şık ve zarif bir şekle sahiptir.