Birçok firmanın boy gösterdiği Computex 2019 da Cooler Master’da yeni ürünlerini tanıttı.

Silencio S400 (mATX) – Silencio S600 (ATX)

Silencio, 2011 yılında ilk kez piyasaya sunulduğunda sessizlik optimizasyonunda en üst kalite için bir emsal teşkil etti. Gürültü azaltma teknolojisinden pratiklik ve  kullanılabilirliğe kadar tüm özellikleri atalarının sıkı testlerinin gücünden faydalanılarak güncellendi.

Silencio S400

Desibel ölçerler belki sesin seviyesini ölçebilir ancak üzerinde çalışılması gereken çok daha
fazla unsur var. Cooler Master da bu yüzden Silencio’yu geliştirirken daha fazla bilgi sahibi olmak için Sorama ile iş birliği yaptı.

Silencio S600

 

Sorama, ses ve titreşimleri analiz etmek için sesleri görselleştiren eşsiz yüksek çözünürlüklü akustik kameralar sunuyor. Bu bilgilerin doğruluğu, Ar-Ge ekibimizi termal performansı dengelerken frekans ile gürültü azaltmayı optimize etmeye yetecek kadar bilgi ile donattı.

Bazı frekanslar diğerlerine göre daha çok fark edilir. Belirli ses sönümleme malzemelerinin kullanılması, belirli frekans aralığındaki sesleri hedefleyerek kullanıcıya ulaşabilecek  seslerin kalitesini artırır. Sonuç, Silencio’nun termal yeteneklerinden ödün verilmeden tecrübe edilen bir ses optimizasyonu.

COSMOS C700P Black Edition

Computex 2019, yeni COSMOS’un lansmanını işaret ediyor. COSMOS C700P Black Edition’ın mat siyah kaplaması, iç ve dış etkenlere orijinaline göre daha fazla dayanır. COSMOS’un modüler kaynaklarını genişletmek için PSU Örtüsü, yassı
radyatör destekleri, ince ızgara paneller, kablo kapak sistemi ve ekstra bir arka panel dahil edilmiştir.

COSMOS C700P

Paneller ve çubuklar simsiyah bir tema sergilerken, kavisli temperli cam öncekine göre daha hafif bir renk tonuna sahiptir. Kasanın içi, çift kavisli temperli camdan tam panoramik olarak görüntülenebiliyor, içindeki tüm donanımı sergiliyor.

COSMOS C700P

COSMOS C700P Black Edition’daki barların yükseltilmesi sıra dışı bir kurulum için daha fazla görünen parça anlamına geliyor.

MasterCase H100

MasterCase H100, H serisine sadık kalırken mini-ITX yapısıyla 200mm RGB fanından vazgeçmiyor. Endüstriyel tasarım unsurlarından cömert mesh kullanımına kadar, H100 seyahate uygun boyutlu bir çeşit olarak seride yerini alıyor.

MasterCase H100

Izgaralı paneller, üst ve ön panelin tamamını kaplıyor ve taşınabilirlik için oldukça önemli olan tutamağa yeterli alan bırakıyor. ATX güç kaynaklarıyla olan uyumluluğu, hareket halindeyken oyun oynamak için sisteme etkin güç sağlar, LAN partileri ve etkinlikleri için de idealdir.

MasterCase H100

Masanızda daha az yer kaplamasını istiyorsanız ya da H serisine taşınabilir bir alternatif arıyorsanız, H100 güçlü mini-ITX sistemlerini küçük bir alanda barındırabiliyor.

 

Ana Sayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Youtube Kanalımıza Göz Atmak İçin Tıklayınız…